Turkish Thread

Her türlü oyuncuya yakışacak bir sunucu oluşturduk, ister çalışıyor olun, ister ders çalışıyor olun, ister meşgul olun geride kalmayacaksınız. Günümüzde Silkroad oyuncu topluluğu çoğunlukla olgun insanlardan oluşuyor. Bir oyun olarak, bu eski özellikler yeni oyuncuları çekmiyor, bu yüzden her şeyi dengelemeye çalıştık ve günün çoğunda oynayamasanız (Aktif olamasanız) bile,Silkroad oynamayı iyi bir şekilde biliyorsanız kimsenin gerisinde kalmayacaksınız , Eğer silkroad topluluğunda yeni bir üyesiyseniz, destek ekibimizle özgürce iletişime geçebilirsiniz, size memnuniyetle yardımcı olurlar ve tüm sorularınızı cevaplarlar.


Cap | 90

Cap 90, Herkesin sevdiği harika bir captir ve daha yüksek capler sona yakın olduğundan, daha düşük capler uzun süre kalıcılığına devam edebilir.

Irk | Chinese Only

Race sadece CH olacak. Bunun arkasındaki sebep, Çinlilerin şimdiye kadar yapılmış en iyi Irk, Klasik ve Harika olduğuna inanmamızdır.

Degree| 9th Degree

9. Degree, Zenda'da ulaşılabilecek en yüksek Degree olacak, Çünkü İpek yolu'nun "Altın Çağını" geri getirmek istiyoruz.

Mastery | 300

Zenda'nın ustalık seviyesi 300. Daha fazla Ustalık puanı eklemenin oyuncuların yeni build bulmalarına,oyunda daha eğlenceli vakit geçirmelerine ve yardımcı olacağına inanıyoruz.

Experience Rate:

EXP Oranı Solo için x10 ve Parti için x20'dir.

Main Town | Donwhang

** BİLGİLENDİRME **
Donwhang'ı olduğu gibi ana şehir yaptık ve Old School oyuncuların bu şehri sevdiğini biliyoruz. Donwhang'ın önemli teleportları, Dükkanları ve dışarıda bir sürü PvP savaşları olacak.

Max Plus | +10. [ADV Disabled]

Sunucudaki son artı limitini [+10] yapmanın iyi olduğunu düşündük , Düşük artı seviyesi böyle bir cap için adil olacak ve hasar sınırı aşılmayacak, Devil Max Plus 6'dır.

Zenda Fortress.

Aktif Kale Hotan'dır,diğer kaleler yakında eklenecek.

Max Stack.

Sunucumuzdaki en önemli öğeler için stack limitlerini arttırdık. Her 1 saatte yalnız bir karakteriniz (1) silk kazanacaktır. Ayrıca Unique ~ Görevler ~ Etkinliklerden silk kazanabilirsiniz.

Sox Drop.

Drop oranını [X3] olarak değiştirdik, Böylece Drop Oranı Düşük ~ Orta olarak kalacak ve 90 Cap Derecemize çok iyi uyuyor.

Gold Drop.

Altının oyunun önemli bir Kaynağı olduğunu biliyoruz, Bu yüzden Altın Drop oranını [X2] olarak değiştiriyoruz.

Stones Drop.

Stonelar Zenda'da Zorlayıcı olacak (Drop Düşük olacak) bu yüzden stoneları elde etmek için çok sert farm yapmanız gerekiyor.

Max Tier.

Zenda'nın Last tier öğeleri [9 Degree Moon] olacak.

Simya Oranları.

Size şimdiye kadar yaşadığınız en iyi simya deneyimini sunmak için Simya Oranlarını değiştiriyoruz, Oranlar eğlenceli olacak.

Magic POP.

Zenda'nın Magic Popu Farklı olacak, Yeni Evcil Hayvanlar / Avatar / ETC ile birlikte çok sayıda nadir eşya ekledik.

PC Limit | 3

Aynı bilgisayarda yalnızca 3 hesap açılabilir.

IP Limit | 6

Aynı IP üzerinde sadece 6 hesap açılabilir.

Job Limit | 1

[Trader-Hunter-Thief] takımını giymek için PC başına yalnızca [1] Karakter açabilirsiniz, aksi takdirde birden fazla hesap açmaya çalışırsanız filtremiz size Otomatik DC verecektir.

Quest Limit | Once Per Day

Görevleri günde 1 kere ve sadece 1 karakterle yapabilirsiniz.

Arena/CTF Limit | 1

HWID Başına yalnızca [1] Hesapla girebilirsiniz.

Fortress War Limit | 1

HWID Başına yalnızca [1] Hesapla girebilirsiniz.

Guild Members Limit | 24

Bu, Cap 90 Sunucusu için fazlasıyla yeterli ve Adil olacaktır.

Guild Union Limit | 2

Büyük Savaşlar için daha fazla Şans vermek istiyoruz. Otomatik etkinliklerden herhangi birine katılmak için birden fazla hesap kullanamazsınız bu demek oluyor ki otomatik etkinliklere yalnızca 1 hesapla katılabilirsiniz.

** START ITEMS **

Sizler için başlangıcı biraz daha kolay ve pürüzsüz hale getirmek istedik, bu yüzden yeni yapılmış karakterlerinize küçük bir başlangıç hediyesi koyduk, yeni bir karaktere giriş yaptığınızda bunları envanterinizde bulacaksınız! Ne stallable ne de trade-able yapılamadığını unutmayın

Otomatik Ekipmanlar:

# Item Count/Status
1 Premium 7 days
1 Grab Pet 7 days
2 HP/MP Potion 20K
3 Reverse Scrolls 11
4 Move Speed Scrolls 100% 10
5 Gold 1 Million
6 Skill Points 250,000
Sunucudaki ilk adımınızda size yardımcı olacak değerli eşyalara sahip olacaksınız, ayrıca star eşyalarına (+ 5 FB) ile başlayacaksınız, böylece daha hızlı kasılabilirsiniz. Otomatik ekipmanın son kademesi Derece (8) değildir.

Kasılma Alanları.

Zenda'da [Samarkand - Constantinople] olan iki kasılma alanını düzenledik, Böylece hepiniz kasılma noktanızı kolay bulacaksınız.

Unutulmuş Dünya (Alev Dağı):

Flame Mountain, 9. Derece CAP için özel olarak inşa edilen en ikonik unutulmuş dünyadır, Zenda'nın unutulmuş dünyası Flame Mountain olacaktır. Ayrıca, Moon silahı ve Kalkanını elde etmenin tek yolunun Alev Dağı'na girmek ve ödülünüzü almak için 8 kitabın tümünü toplamak olduğunu lütfen unutmayın.

Wonder Garden (Özel Zindan):

Wonder Garden, Zenda Ekibi tarafından özel olarak yapılmış bir Zindandır, içinde bir sürü canavar ve 3 unique bulacaksınız, Görevi bitirmek için Amaç 100 Canavarı öldürmek ve 3 Unique'yi öldürmenizdir. Bu Görev size inanılmaz bir Ödül verecektir.

Holy Water Temple:

Holy Water Temple, Silkroad'daki en heyecan verici aktivitedir ve her zaman buna değerdir, ancak burada Zenda'da, Holy Water Temple zindanını ve ayrıcalıklarını hak edenlere bırakmaya karar verdik.

Seal Of Star:

Seal Of Star, +1.5 Final İtem'a eşittir.

Seal Of Star Nasıl elde edilir?

Seal Of Star Silahlar, Setler ve Aksesuarlar 85-90 seviyeli Moblardan Droplar ile elde edilebilir.

Seal Of Moon:

Seal Of Moon, +3 Final İtem'a eşittir.

Seal Of Moon Nasıl elde edilir?

Seal Of Moon Silahları ve Kalkanı [Unutulmuş Dünya (Alev Dağı) Görevi] Setler ve Aksesuarlar [Donwhang'daki Moon Items NPC'sinde Gold Coin - Silver Coin - Job Point] aracılığıyla edinilebilir.

Solo Fortress War

Solo Zenda Fortress, ne kadar güçlü olduğunuzu olduğunuzu göstermenin harika bir yoludur, Tüm oyuncular Zenda Geliştiricisi tarafından oluşturulan Yeni Özel Alanda birbirleriyle savaşacak, Kale Kalbini oluşturmak için 3 Kuleyi öldürecektir, Amaç : Kazanmak için Kale Kalbini öldürmektir, bununla bitmedi. Ayrıca öldürme sayacı olacak Öldürmelerde ilk 3 oyuncu da bir ödül kazanacak. En iyi yalnız Kale Savaşı deneyimine hazır olun. Kalp Kazananı Şu Ödülleri Alır [Solo FW icon - Special Name Tag - 1000 Silks - 100 Zenda Point]

Treasure Land (Zenda Ekibi tarafından Yeni Özel Harita)

Özel Alan Günde 1 kez başlayacak, Bu alanda lvl 90 moblar olacak, İçerideki tüm oyuncular Hiçbir Partiye Sahip olmayacak, Amaç zaman dolmadan önce 100 Hazine Kutusunu Öldürmektir [30 dakika] Ayrıca en iyi 3 katil büyük ödüller kazanacak. Misyon/Ödül Kill 100 Canavar öldür ve 30 Silk kazan Rank 1 70 Silk kazanacak Rank 2 50 Silk kazanacak Rank 3 20 Silk kazanacak

Kalamar Oyunu (Özel Zindan):

Şaşırtıcı Özelliklere sahip yeni bir Zindan, önce Quest Scroll'u almalısın, sonra Bitiş çizgisine ulaşmak için Zindanın içindeki diğer oyuncularla yarışmalı ve kazanmak için Quest Scroll'u teslim etmelisin Ama içindeki devlerin statüsüne dikkat etmelisin. Görev -> Ölmeden bileti bitiş noktasına teslim et = Şehre geri dön Ödül -> 100 Silk

Takım Ölüm Maçı (İş Savaşı)

Bu modda, job suitinizi takmanız ve Zenda Geliştiricisi tarafından oluşturulan Özel Alana ışınlanmanız gerekir, bu alanda job düşmanlarınızı öldürmeniz gerekir, zaman sona erdiğinde Hırsızlar / Avcı-Tüccarlar için skor tahtası olacaktır [30 DK] En yüksek puan alan taraf kazanacak. Kazanan Takım 50 silk ve 20 Zenda puanı alacak

** SCHEDULE **

Normal Uniques 2 Saatte bir çıkar INT & STR
Arabian Uniques 4 Saatte bir çıkar INT & STR
Job (Seleket - Neith) (14:30 / 23:30 PM) X
Job (ISIS - Anubis) (17:30 / 01:00) X
Medusa (15:30 / 02:00) X
Flame Boss 12 Saate bir çıkar | Saat 08.00 'da belirmeye başlar X
Jupiter Uniques 6 Saatte bir çıkar | Öğlen Saat 12'de belirmeye başlar X

Zenda Quests

Görevler, Silkroad'da oyunculara görevler yaparak inanılmaz ödüller veren önemli bir şeydir, Zenda'da tüm yeni görevler PC HWID (Günlük) ile sınırlıdır.

Gold Coin

Gold Coinleri Şuradan Elde edebilirsiniz [Günlük Görevler - Job temple Unique - Zenda Boss Unique]

Silver Coin

Silver Coinleri Şuradan Elde edebilirsiniz [Günlük Görevler - Job temple Unique - Zenda Boss Unique]

Job Point

Job Coinleri Trader Mallarınızı satarak elde edebilirsiniz.

Arena Coin

Arena Coinleri Şuradan Elde edebilirsiniz [Günlük Görevler - Battle Arena - Capture The Flag - Zenda Boss Unique]

Silk

Silk Silk Şuradan Elde edebilirsiniz [Günlük Görevler - Oyun içindeki tüm uniqler - Saatlik silk - Etkinlikler - TOP Ranking]

HONOR SYSTEM

Honor Puanlarını şu şekilde kazanabilirsiniz [Trade - Job Kills - Alchemy Plus - Battle Arena - Günlük görevler - Uniques]
Trade Goods [Her bir 5* mal satışınızda 5 honor point | Günlük limit (50) Points]
Alchemy [Her bir +8/9 5 Honor point verir - +10 10 Honor point verir [Günlük limit [50] point]
Job kills [Her bir öldürüşe 1 Honor point [Günlük Limit (30) Points]
Günlük Görevler [Her bir görev için 5 Honor points]
Battle Arena [20 Honor Points Kazanma / 10 Honor Points Kaybetme]
Uniques [350 Points Günlük limit]
Tiger Girl/Cerberus: 1 Point.
Captain Ivy/Uruchi: 2 Points.
Isyutaru: 4 Points.
Lord Yarkan: 6 Points.
Demon Shaitan: 8 Points.
Job Temple Uniques 20 Points.
Arabian Uniques 20 Points.
jupiter Uniques 20 Points.
Medusa 30 points.
Zenda Boss 35 Points.
Roc: 40 Points.

Zenda Nobility Rank

Gold Shop NPC'DEN [Nobility Points Scroll] satın alarak Zenda Gold Rank Puanları alabilirsiniz Sıralamada 50 Oyuncu olacak !
En iyi 3 oyuncu Özel bir Buff alır [% 5] + Giriş Bildirimi [Kral [Oyuncu Adı] Giriş yaptı] + Karakter Simgeleri
4'ten 15'e kadar [% 3] alacak
16'dan 35'e kadar [% 2] alacak
35'ten 50'ye kadar [% 1] alacak
Nobility Points (100) 20 milyon Altına Mal Olur
Nobility Points (250) 30 milyon Altına Mal Olur
Nobility Points (530) 40 milyon Altına Mal Olur
Nobility Points (1080) 80 milyon Altına Mal Olur
Nobility Points (2200) 160 milyon Altına Mal Olur
Asalet Sıralaması, Haftalık Sıralama Sıfırlaması ile Her 24 saatte bir yenilenir.

** JOBS **

Her bir oyun tarzına uyacak şekilde dengeli bir Ticaret Sistemimiz var, bu yüzden Ticari Mallar için Kar ve ödüller ile başlayalım, ayrıca özel bir ticaret yolumuz var (Toguie Elder Haritası)
Trader : 20 M Gold ile 5 Yıldızlı Mal Alın Ve 70 M Gold(temiz kar olarak 50 M Gold) ve 5 Job point için satış yapın.
Hunter: Partideki her 5 Yıldızlı Mal için 7 M Gold ve 1 Job point alacak.
Thief: Temiz Kar Olarak 15 M Gold ve Her 5 Yıldızlı Mal satarak 4 Job puanı Elde Edin.
Not: 90. seviyeden önce işlem yapmaya başlayamazsınız.

Auto Events*

Trivia

Bu, yorumlama ve ayırt etme becerileri gerektiren bir olaydır, Bot bir soru soran bir bildirim yazacak ve oyuncular doğru cevapları vermek zorunda , elbette en hızlı oyuncu kazanan olacak.

Şanslı Parti Numarası

Bu etkinlik tamamen şansa dayanıyor, bot belirli bir numarayla eşleşen bir parti oluşturacak ve bot partisine katılmanız gerekiyor ve bot kazanan olmanız için rastgele üyelerden birini seçecek.

Kill The GM

Bu etkinliğe kaydolmak için çağrılmazsınız, Etkinlik xx bölgesinde gerçekleşecek, Gördüğünüz anda oraya koşmanız gerekiyor. Bildirim botumuz tarafından bölge yazılacak, bot görünecek ve PK Modunda olacak, onu mümkün olduğunca çabuk öldürmeniz gerekiyor, bir kez öldüğünde, bot kazananı ilan edecek Lütfen kazananın en son vuracağını unutmayın.

Saklambaç

Sezginizi kullanmanın harika bir tadı olan eski bir olay, bot saklanacak ve onu bulmanızı isteyecek, Bulunduğu yerle ilgili bazı ayrıntıları (ipuçlarını) ortaya çıkaracak ve botun nerede saklandığını bilmek zorunda kalacaksınız. onu bulan ilk kişi kazanan olacak.

Ara & Öldür

Sezginizi kullanmanın harika bir tadı olan eski bir olay olan bot, belirli bir benzersizliği gizleyecek ve ortaya çıkaracak ve onu bulmanızı isteyecek, Konumu hakkında bazı ayrıntıları (ipuçlarını) ortaya çıkaracak ve benzersiz konumun nerede olduğunu bilmek zorunda kalacaksınız, Unique'yi öldüren ilk kişi kazanan olacak.

Simya Etkinliği

Her şeyin talihinize bağlı olduğu, birçok oyuncunun şansını denemeyi sevdiği bir etkinlik, bu yüzden şansınızı ve büyüleyici yeteneğinizi kanıtlayan harika bir meydan okuma sağlayan etkinlik yaptık, Botumuz bir duyuru yazarak etkinlik başlayacak. Etkinlik sadece her turda farklı bir öğeyle (Wep,Shield,Acc,Pro) 4 tur olacaktır, ardından alchemy yapmanız gereken öğeyi simya etmeye başlayın, istenen alchemy seviyesini ilk elde eden kişi etkinliğin isteğini yerine getiren en hızlı oyuncu olarak ilan edilir ve o oyuncu kazanan olur.

Last Man Standing

LMS (Last Man Standing) etkinliği, Autoevent'in LMS etkinliğinin xxx'de başladığını söylemeye başlayacağı anlamına gelir (XXX bir zamandır) ve kayıt olmak için Register yazarak BOT'a bir PM gönderin, bir odaya ışınlanacaksınız ve diğer oyuncuları öldürmeye başlayacaksınız, en sona kalan oyuncu kazanır.

Survival Arena (Free For All)

Survival arena, Silkroad'daki diğer oyunculara karşı savaşabileceğiniz en eğlenceli etkinliklerden biridir, BOT etkinliğin başlangıcını açıklayacak, tek yapmanız gereken etkinliğe kaydolmak için bota PM göndermek, hayatta kalma arenası başladığında, bot tüm oyuncuları savaş alanına çağıracak. Sol ekranda bir zaman sayacı göreceksiniz bu size etkinliğin bitmesi için kalan süreyi gösterecek. Bu süre zarfında en çok öldüren oyuncu kazanan olacak.

PvP Matching

PVP, Silkroad'daki en aktif olaylardan biridir, bir kişi kalana ve kazanan olana dek diğer oyunculara (1'E 1) savaşabileceksiniz.

Şanslı Global

Bu durumda BOT, etkinliğin başladığını duyurmak için bir bildirim başlatır. Etkinliğe katılmak için tek yapmanız gereken global chate rastgele bir mesaj göndermek, BOT sizi otomatik olarak kaydedecek ve tur sona erdiğinde bot kazananı açıklayacak.Kazanan kişiye otomatik olarak ödülü verecektir.

Silk Çarkı

Bu etkinlikte BOT, piyangoya kaydolmak için bana register mesajo gönder demeye başlayacak ve kayıt yaptıran kişilerden silk toplamaya başlayacak, daha sonra rastgele bir tane seçecek ve topladığı tüm silkleri ona verecek, elbette oyuncu kaydını iptal edebilir ve silkini geri alabilir, ancak yalnızca kayıt olma zamanında yapılabilir.

Madness Solo

Bu durumda BOT xx bölgesine gidecek ve etkinliğin başladığını duyurmak için bir bildirim gönderecektir etkinliğe katılmak için bota bir kayıt anahtarı göndermeniz gerekir, Bundan sonra tüm kayıtlı oyuncuları xx bölgesine çağırır. Lütfen eğer cape veya job suit takılıysa çıkarmayı unutmayınız aksi takdirde etkinliğe katılamayacağınızı unutmayın.İçeri teleport olduğunuzda cape takmak zorundasınız.Eğer ilk kim Unique'yi öldürürse bir bildiri geçilecek ve kazanan kişi ödüllendirilecektir.

Server Status 102

Server is Online
102 Online Players
More
Discord Channel
212 Online Now
Join

Server Information

  • Servertime
  • Cap
   90
  • EXP & SP
   10x
  • Party EXP
   20x
  • Gold Drop
   5x
  • Sox Drop
   3x
  • IP Limit
   6
  • PC Limit
   3

Latest Unique Kills •••

SeA_Hero

Has Killed Captian Ivy (STR)

2006

Has Killed Lord Yarkan (INT)

Honour

Has Killed Uruchi (INT)

M_ArabY

Has Killed Lord Yarkan (STR)

ObiTO_WTF

Has Killed Khulood (STR)